Audi A6 dizel -08

Shitet nga: BLEDI 28 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
SHES AUDI A6,VITI PRODHIMIT 2008,MOTORR 200 NAFTE KAMBIO MANUALE,NE GJENDJE TE SHKEQYER MEKANIKE DHE MOTORRIKE,I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ. CMIMI 10.500 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim