Audi A6 2006 -06

Shitet nga: Endri 28 Krr 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 LEK

Komuna: Fier
Audi A6 2006, e sapoardhur nga gjermania e bler ne privat me nje pronar te meparshem. Makina eshte ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda, eshte e paisur me liber sherbimesh nga origjina. Esht full option. Cmimi 8500€ pa dogan I diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim