Audi A4 dizel -03

Shitet nga: Olsi 12 Qer 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Fier
She's Audi A4 te 2003 . Motorri 2.5 naft . Sensor parkimi, navigator, baxha, sallon meshine klima. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe gati per cdo prov . Me dogan te paguar . Per me shume konktatoni ne numrin e Telefonit 0696538777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim