Audi A4 benzin gaz -96

Shitet nga: lisi 23 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shes ose nderroj audi a4 benzin gaz 1.8 ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike.Eshte full per vitin e saj te prodhimit dhe nderrohet me Cklas te 2003 plus diferencen e lekeve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim