Audi A3 dizel -07

Shitet nga: rezi 19 Nën 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Fier
makina eshte ne gjendje shume perfekte si e Re..Me navigator sport line,goma te reja..motori 2000 turbodiesel nafte...ESHTE VERTET NJE MAKINE E SIGURTE E SHPEJT DHE EKONOMIKE...MAKINA ESHTE E PA CDOGANUAR...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim