Alfa Romeo 147 1.9 JTD mundesi ndërrimi

Shitet nga: Alfa Sot 05:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Shitet Alfa Romeo E Sapo Targuar model 147 viti 2005 motor 1.9 naft JTD MULTIJET, me letra te paguara der ne Dhjetor 2019.Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj kontrolli . Autopilot, xhama elektrik. autosistem kontrolli vetjak para se te ndizet. Komanda ne timone. Gomat te reja 80 % sic e shikoni dhe ne foto, disje 16.Eshte makine ekonomike dhe shume komode.Mundesi Ndërrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim