Afla romeo 2.4 diessel 2000 -00

Shitet nga: gazi 17 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
ahitet alfa romeo 2.4naft vit prodhim 2000 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike ka ardhur nga italia i esht ber crregjistrimi ne itali esht gati per dogan kilometra 190000 origjinale makina mund te nderrohet me me motorr yamaha xt 600 te jet me letra shqipetare ose motorr te gjashem me xt..makina esht e gateshme per cdo lloj prove..nr tel 0693231857 cmimi 1500euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim