AUDI A8 4.0 TDI -04

Shitet nga: AUTO KANANI 06 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Fier
AUDI A8 4.0 NAFTE 2004


VITI : Fundi 2004

MOTORRI : 4.0 TDI ( 3976 cc)

KAMBIO : AUTOMATIKE

KILOMETERA : 143.700

OPSIONE : FULL EKSTRA

TARGA DHE SIGURACION DERI NE 31 DHJETOR 2015

GJENDJA : PERFEKTE

CMIMI : 11000€ ME NDERRIM . PER BLERJE DIREKT KA CMIM TJETER

CEL - 0697837777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim