Toyota Yaris -01

Shitet nga: Arben 19 Maj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike , 1.0 benzin, , xhama elektrik ABS kondicioner cmimi eshte I diskutushem.
Ose ndrohet me makine tjeter te te njejtit vit prodhimi, VW Golf IV Portobagazh 1.6, 1.8, 2.0 Benzin, VW Passat Portobagazh 1.8 T, 2.0 Benzin ose Mercedes W203 1.8 Kompressor, 2.0 Kompressor.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim