Renault Megane Gas benzin -97

Shitet nga: Endri 05 Nën 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
Making eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe mekanike.
Viti-1997
Karburanti-benzin-gas
Dokumentat te rregullta deri ne nentor 2015
Makina shitet 1500€ pa diskutim
Ju lutem mos telefononi kot
Faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim