Mitsubishi Pajero diesel -02

Shitet nga: ronaldo 11 Sht 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Fier
Shitet Mitsubishi Pajero ne gjendje te shkelqyer . Makina eshte e mbajtur shume mire ka 450.000 km dhe ka nje motorr te fuqishem 3200 cc . Makina eshte me targa dhe me letra .
Makina shitet per arsye mosperdorimi.
Makina eshte e gatshme per çdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim