Mercedes Class A 160 2002

Shitet nga: Agron Duraku 07 Dhj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
Shitet Benz Mercedes Class A 160

Benzine,

Kambio Automatike,

Elegance,

Viti 2002,

Klima,

Ngjyra Blu,

Disqe Alumini,

4 goma te reja, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me te gjitha dokumentat e paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim