Mercedes-Benz E 280 CDI -06

Shitet nga: Toni 10 Krr 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 400 EUR

Komuna: Fier
Mercedes-Benz E 280 CDI Viti i 2006 Disa Nga Opsionet Jane : Fenere Kseno Dhe Me Larje , Navigator I Madh ,
Bagazhier Para Dhe Pas , Sensor Parkimi Para dhe Pas , Salloni Lekure (shum e paster)
Disqe Alumini Origjinale , Pasqyra Elektrike Dhe me Palosje , Viva Voce Bluetooth ,
Ngjyr Bezh e zen Metalizato , Telefon on board , Pilot Automatik , SRS,ABS,Airbag , Fener Xenon Me Sensor .......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim