Mercedes Benz C220cdi

Shitet nga: mercedes 22 Maj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Fier
makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe te gjitha opcionet dhe dukumentat e rregullta te sapo prera ( baxha ,tel,sensor shiu e dritash navigator,sedilje me ngrohje, larese feneresh, pilot automatik ) Mundesi mdrrimi me x5 ose foristrad tjeter ose me makine mete vogel kambio automatike + diferencen flm....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim