Citroen Xsara Picasso 1.6 me impiant gazi -01

Shitet nga: Alen Bare 30 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Fier
makina eshte ne gjendje shum te mir. kontrollohet zhdo muaj . makina eshte me impiant gazi te montuar para 6 muajsh .ka goma te reja .klima.abs ... kilometrat jane te sajat , mund ta kontrolloni ku t doni .makina ka ardhur nga greqia dhe eshte mbajtur nga familjar , dhe eshte e pavrare ... makina eshte shum ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim