Chrysler PT Cruiser Cdi 2.2 nafte -04

Shitet nga: jetar bajaziti 22 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
xhamat elektrik,disqe alumini me goma te reja,full extra,sedilje eletrike,clima,esht shum e mir ejani dhe provojeni..........cmimi 6000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim