FLM MERRJEP U SHIT OKAZION Audi A4 1.9 dizel ..

Shitet nga: Arber 10 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Fier
Shitet Audi A4 1.9 Nafte viti i prodhimit 2003 ne gjendje shume te mire kambio manuale 180.000 mij kilometra ORIGJINALE MUND TI KONTROLLONI, ME KLIMA, NAVIGATOR ne gjendje perfekte gomat dhe disqe te rinj disqet alumin R17 dekumenta te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim