*Skoda 07*! Sapo Targuar

Shitet nga: Skoda Sot 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Makina sa po u targua ! Dokumentat i ka te prera deri ne 6 Dhjetor 2019 ! Motorri eshte me zinzhir , volsvagen 1.2 ( Gaz+ Benzine) e fabrikes ! Kamjo eshte manuale ! Sherbimet te gjitha te sapo bera ! Mjeti eshte familjar dhe qendron i mbyllur ne garazh ! Mjeti eshte i gateshem per cdo kontroll nga ana juaj prej ores 8 00~ 16 00 ! Makina eshte prodhim i Dhjetor 2007 C’mimi eshte i pa negocjueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim