pjes kembimi

Shitet nga: nani 21 Nën 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Fier
maskarino mitsubishi l200 lek 4000 lek dhe pedale per mbajtjen e kembeve 12000 lek kabell rimorqe makine dhe lidhese rimorkio makin 3500 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim