ROVER 45 1.8 BENXIN PER PJES

Shitet nga: kesi 14 Nën 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fier
SHITET ROVER 45 VITI 2002 1.8 BENXIN SHITET PER PJES 350 € KOMPLET MAKINA ESHTE JASHTE PUNE KA KALUARE NXEHJE MOTORRI DHE LETRA NUK KA.
CMIMI 350€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim