Injator dhe pomp nafte ford focus TDci

Shitet nga: Genci 06 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shes injator dhe pomp nafte Ford Focus TDci,jane ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim