zetor fiat 650

Shitet nga: bexhet 13 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Shitet zetor fiat 650 65 kuaj fuqi vit prodhim 1980 tek diferencial ne gjendje shum te mir motorr kambio diferencial po ashtu dhe nga pamja e jashteme me boj te re goma ne gjendje te mir sapo jan nderruar vaj kambio diferencial permista te rinj serdilja e sapo cuar e re origjinale e fiatiti zetori esht ne gjendje shum te mir cmimi 5500euro I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim