Zetor landini 68kv makin mbjellse me pleh

Shitet nga: Redi 17 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Shes zetorin per arsye mos perdorimi I ardhur na zvicra ne gjendje perfekte dhe me makin mbjellse gruri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim