Zetor ferrarri me motorr lomnardini

Shitet nga: zetro 24 Sht 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Zetor ferrari me motorr lombardini. 28 kuaj fuqi N gjendje shum t mir pune dhe me motorr me garanci. Zetori ka dhe motorr tjeter rezerv per pjes kembimi. Esht 4 x 4. Me bllokim gomash tek e tek. Ka frez t madhe , rimorkio , plug t madh
Sherbimet te sapo kryera . Shitet per arsye mosperdorimi . E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim