Zetor ferrari

Shitet nga: Zetor 19 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
ZETOR28 KUAJ FUQI me 2 pistona ESHTE 4X4 ME BLLOKIM TE CDO GOME ME BLLOKAZH GOMASH ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ZETORI SHITET ME KETO PJES FREZ TE MADHE PLYK TE RI ORGJINAL REMORKIO ORGJINALE DHE MAKIN MBJELLSE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim