Zetor Kubota Grandon 90 kuaj fuqi -04

Shitet nga: Nedi 23 Tet 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Zetor Kubota Grandon 90 kuaj fuqi, viti 2004, me kamio automotike, kondicioner, zetori eshte i pajisur me Plyk, Freze, dhe 2 goma rezerve.

Çmimi eshte = 3.000.000 lek te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim