Zetor FORD 48-30 -93

Shitet nga: OLTI 18 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
SHES ZETOR DY DIFERECIAL FORD 48-30 VITI 1993.ZETORI ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER .ZETORI ESHTE ME 45.000 ORE PUNE TE KRYERA.TAPICERIA E BRENDSHME NE GJENDJE TE MIRE DHE SHUM E PASTER .GOMA TE REJA .TIMON HIDRAULIK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim