Traktor fiat 64 ne gjendje shume te mire pune je..

Shitet nga: rimi 24 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Shitet traktor fiat 64 kuaj fuqi kater pistona,serdilje me ajer,me 4 goma te reja te sapoblera ... ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike viti i prodhimit 1980 cmimi i traktorit 6000 € me plug grek 6600 € flm per mirkuptimin :D
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim