Traktor 105kf Fostrit pa agregate.

Shitet nga: Endri 28 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Ne gjendje shume te mire me letra dhe targa. .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim