Landini 8880 Viti 1998

Shitet nga: Tani 08 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
OKAZION Shitet Landini 8880 Viti 1998 megjithe agregatet.
Ne shitje jane:
-Landini 8880 viti i prodhimit 1998 me dokumenta te rregullta Shqiptare,
ne gjendje pune shume te mire dhe i gatshem per cdo lloj prove.
-Plug PIETRO MORRO me Qysqi.
-Freza MASCHIO 2.5 m me nderrim shpejtesie.
-Lidhese bari GALLIGNANI 7190 me spostim hidraulik.
CMIMI TE PER TE GJITHA 3.000.000 leke te reja.
(Traktori mund te shitet edhe vetem)
Te interesuarit te kontaktojne.
Faleminderit!
Tani: 0694786492
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim