KORRESE BARI DHE FREZ

Shitet nga: Sandri 17 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Shitet korrese bari model tip i ri me piston hidraulik PZ 185 dhe frez masschio 2.05 Italiane ne gjendje shume te mire pune per me shume informacion kontaktoni ne adresen e e-mailit dhe ne nr e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim