SHITET ZETOR JOHN DEERE 75 KUAJ FUQI 4X4

Shitet nga: florjan 10 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Prodhuesi: John Deere
Modeli: Model Tjeter
ZETORI ESHTE 3 PISTON TURBO NE GJENDJE TE MIR I PAISUR ME PLYG DHE FREZE 210 MASIO DHE PLYGU DY VESH BARBARINO ITALIAN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim