JOHN DEERE 10 30

Shitet nga: ALBANO 30 Sht 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
SHES ZETORIN JOHN DEERE 10 30 ME SHRBIME TE BERA DHE ME CDO LLOJ PROVE SHITET PER MOSE PERDORIME VITI 84 ESHETE 3PISTINA SI DHE AGRIGATE FREZE KORRSE BARI MBLEDHSE BARI RIMORKJO CMIMI I DISKOTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim