Fiat super 44000 super (44kuaj fuqi)

Shitet nga: Besjon 24 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Traktor fiat i ardhur nga itali i perdorur shum pak ne komunen daullas ...mund te vinj ta provoni kur te doni ...eesht i fuqishem dhe sherbimet i jan ber nje me nje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim