FIAT DT 65

Shitet nga: filo 07 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Shes mjetin Fiat dt 65 ne gjendie te mir pune me gjith agregatat si frez plug dhe rimorkio,Per me shum iformacion ne tel, JU Falemderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim