Deutz 6806

Shitet nga: mondi 15 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
shiten traktor deutz 6806 me goma te reja dhe ne gjedje shum te mir cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim