Zetor landini 68kv 1992 makin mbjellse me pleh

Shitet nga: Redi 17 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
Zetori dhe makina mbjellse jan ne gjendje shum te Mir makina hedh dhe pleh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim