Kova skrepi

Shitet nga: bexhet mustafaj 13 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
2 kova skrepi. 1 e vogel 300Euro dhe 1 pak me e madhe. 400Euro
Bexhetit 0694008853 dhe 00393295661199
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim