Komerdare zetori nr34

Shitet nga: bexhet 01 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
shiten komerdare zetori ne gjendje te mir te pa cara dhe pa pulle..jan per cdo gome 34 jan dy cop dhe shiten 100€ komerdaret jan made in france
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim