Freze rrotulluse

Shitet nga: myqerem 03 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
shes frez rrotulluse methika te reja freza hyn 30 cm thellesi freza ka tre dalje per kryqin te shpejta te mesme dhe te ngadalta fereza ka ardhur nga itali ne shqiperi nuk eshte perdororur shitet per arsyje sepse u shit traktori shitet 3 miljon lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim