Freze dore Italiane (Sandri garden)

Shitet nga: Enerik 22 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
Freza eshte ne gjendje shume te mire pune per kopshte dhe frezim toke. Freza eshte shume ekonomike 150 cc, eshte me trasmision jo me rrip.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim