FREZ NARDI DHE PLYG TERRA

Shitet nga: luli Sot 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
shitet freza nardi 230 cm me thika ne gjendje si te reja cmimi 3200000 po ashtu shitet dhe plygu terra grege palvogel 90 cm cmimi 1200000 lek cmimet diskotohet shiten per arsuje se nuk i fus ne pun
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim