BOT SPERKATES 1000L

Shitet nga: bexhet mustafaj 11 Krr 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
BOT SPERKATES 1000L ME POMP SHUM TE FUQISHME DHE NE GJENDJE TE MIR PUNE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim