Shkoqese miseri

Shitet nga: Berti 29 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina lidhëse
Shitet makineri miseri ne gjendie sh te mir me motor 5.5 me benzin .kapaciteti 8-10 kv ne ore.makineria mer nga 2 kallinj vazhdimisht dhe cilesia sh e mir .100
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim