Plyg 3-sh

Shitet nga: Gazi 29 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina lidhëse
Shitet Plyg 3 vesh per punime te thella dhe per qilizem .Plygu eshte ne gjentje te shkelqyr per traktora 110 kuaj e lart

Per me shum informacione kontaktoni ne numrat e telefonit

Amc-0684612630
Amc i kthyer ne Vodafon-0685868929
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim