Pllugj trevesh

Shitet nga: geni 17 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina lidhëse
Shes Plyg trevesh tepër i fort dhe cilësor ne punim, e shes për arsye mospërdorimi. I përshtatshme për traktor 50deri ne 70 cv
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim