Makineri per te shkoqur miser

Shitet nga: bexhet 01 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina lidhëse
Shitet makineri per shkoqen e misrit shum praktike shum e shpejt per te shkoqur misrin e mer kalli dhe ne nji an e nxjerr kokerr ne anen tjeter mistrishten cmimi 350 euro I diskut.cel 0694008853
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim