MAKINE MBJELLESE MULTIFUKSIONALE 3M

Shitet nga: Besi 10 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina lidhëse
SHITET MAKIN MBJELLESE E SAPOARDHUR NGA ITALIA 3M E RE.
MAKINA RIPUNTATORET I KA ME DISQE DHE ME RREGJISTRIM THELLESIE,ESHTE E PERSHTATESHME PER MBJELLJE EDHE NE TOKA TE ASHPRA..ESHTE SHUME EFIKASE NE GRADIMIN DHE HEDHJEN E FARNAVE..MAKINA JEPET ME GARANCI TE PLOTE..PER ME SHUM INFO..0695857592
JU SIGUROJME QE DO MBETENI TE KENAQUR...CMIMI SHUME I ARSYESHEM...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim