Gjenerator

Shitet nga: ermal 18 Maj 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina lidhëse
gjenerator me benzin 3 fazor dhe monofaz 700.000 mij lek. pomp zhytse me korent 3 polshe 700.000 mij lek. korrse bari me benzin 100.000 lek. kosh per hapje plehu 900.000 lek. frez 2 meter per vreshtari 200.000 lek. frez 1meter e 20 per traktor 18 -25 kuaj fuqi 1.500.000lek+ vegla te tjera te ardhura nga italia. ju mirpresim kemi cmime te arsyshme ju flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim