kombanje

Shitet nga: mondi 15 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina korrëse
shitet kombanja deutz me 2 hedra gruri dhe misri dhe me kodicioner dhe garanci me noteri cmimi i arsyshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim